Элекран Софт, лицензионное программное обеспечение

Тривимірне параметричне проектування

 

 

Параметричне проектування – сучасна технологія створення тривимірних виробів, що дозволяє змінювати розміри збирання та окремих деталей, використовуюч
Засоби створення параметричних деталей дозволяють:
-Створювати нові деталі на основі бази стандартних параметричних форм
-Використовувати набір стандартних параметричних операцій над деталями (різні вирізи, зрізи, заокруглення тощо)
-Перетворювати контури деталей, створених засобами AutoCAD з автоматичною параметризацією
-Використовувати вбудований редактор параметричних контурів, що дозволяє створити спеціальний об'єкт – Побудова.

За допомогою Побудови можна створювати параметричні деталі довільної форми, причому при створенні контуру деталі можуть накладатися зв'язки, що забезпечують паралельність, перпендикулярність, дотичність, еквідистантність та ін будь-якого ребра контуру з ребром іншого об'єкта або ребром контура.
Встановлення параметричних шляхів для отримання профілів та гнутих листів.
На вже створеній деталі можна створювати нові параметричні будки (наприклад, для проектування шляху руху фрези для створення малюнка фільонки на фасаді або якщо потрібно складний параметричний контур внести невеликі зміни). Для цього використовується об'єкт, який називається Побудова на деталі.
Оформляти різні стики суміжних листових деталей (у тому числі не лежать у перпендикулярних площинах) між собою – зріз, заріз, паз, шип, під кутом, у торець тощо).Виконувати прирізування профілів та гнутого листа за іншими деталями
Засоби для створення параметричних зборок дозволяють:
-Проектувати меблеві вироби згори донизу та знизу догори.
-При проектуванні зверху донизу спочатку створюється каркас складання. З каркасом складання може бути пов'язана будь-яка кількість робочих площин та допоміжних точок.
Нові деталі розміщуються шляхом прив'язування до каркасу складання, робочих площин, допоміжних точок і вже встановлених деталей.
У цьому випадку зміна параметрів складання призводить до зміни розмірів всіх деталей, що входять до неї.
При проектуванні знизу нагору окремі деталі послідовно прив'язуються одна до одної, формуючи складання.
Використовувати набір стандартних параметричних форм (каркасів) збирання.
Прив'язувати деталі до каркаса складання і раніше встановлених деталей, по будь-якій вершині, ребру або площині та з довільним кутом повороту.
Робота зі змінними та параметрами
Для кожного збирання користувач може налаштувати свій набір змінних. За замовчуванням список змінних збирання зберігається у її каркасі. Змінні можуть набувати числові значення чи посилатися інші змінні і містити математичні формулы. Змінна, яка може приймати тільки числові значення, що вводяться вручну, називається змінною-параметром.
Наприклад, для складання нижньої кухонної шафки можуть бути задані такі змінні параметри: L - довжина складання, W - ширину, H - висота, H1 - висота цоколя ... і т.д. На основі цих значень можна визначити змінну H2=H-H1, яка обчислюватиметься автоматично, і міститиме висоту корпусу без урахування цоколя.Для кожної деталі при вставці в складання автоматично надаються параметри, які залежать від форми деталі та способу її прив'язки до раніше вставлених деталей складання. Користувач може вручну змінювати значення цих параметрів, посилаючись при цьому на змінні зборки, до якої входить дана деталь.
Зміна параметрів складання призводить до автоматичного перерахунку та перебудови всіх деталей, що входять до неї.
Логічні матеріали
Часто виникає завдання, коли користувач може захотіти змінити частину матеріалу, з якого виготовлені ті чи інші деталі проекту. Для її вирішення передбачено систему логічних матеріалів, яка дозволяє створювати спеціальні змінні, які можуть зберігати матеріали деталей. Такі змінні називаються логічними матеріалами. При проектуванні користувач може вказати, з якого логічного матеріалу виготовляється та чи інша деталь.
Наприклад, нехай змінна M1- зберігати матеріал, який привласнений всім деталям корпусу, з матеріалу M2 виготовляються фасади, М3 - задня стінка. Задаючи матеріали для цих змінних автоматично відбувається перебудова та перерахунок всього проекту з новими матеріалами.

 

 

 

 

 179__1_download_1333935468_ackltx2367ВЕРНУТЬСЯ

 

o_d
Україна, 65022,
м. Одеса,
вул. Малиновського 16а, офіс 211
Fax_048_728-78-44
+38 (067) 01-07-001
  електронна пошта
 elecran@elecran.com.ua
                support@elecran.com.ua
    Запит на тех. підтримку:
Yandex.Metrika
#